Bezpečnostní dveře 

Ať už zvolíte kterékoliv naše dveře, všechny splňují nejnáročnější požadavky na design, ochranu soukromí a majetku 

Nabízíme bezpečnostní dveře

Bezpečností dveře RC3 Premium 60

Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium.

Bezpečností dveře RC2 Comfort 60

Klikněte a můžete začít psát. Illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem.

Bezpečností dveře Protipožární 

Klikněte a můžete začít psát. Magnam aliquam quaerat voluptatem ut enim ad minima veniam quis nostrum exercitationem ullam corporis.

Změňte si vzhled dveří !

Mysleli jsme na všechno. Vzhledem k tomu, že naše dveře vydrží tak dlouho, stává se, že se vám již nemusí líbit. Jednoduchým způsobem proto můžeme vyměnit povrchovou úpravu dveří. Z tradičního ořechu nebo dubu se tak může stát třeba moderní antracit.

Dveře typu Premium jsou konstruovány tak, že lze při jejich vysazení z pantu vyjmout čelní desku a vyměnit jí za jinou. Povrchové úpravy tak lze měnit během několika minut.


Při montáži neznáme kompromis

Při montáži našich dveří dáváme vždy nejvyšší důraz na kvalitu provedení. Bezpečnostní komplety vždy montujeme na litý beton v kombinaci s ocelovými kotvami, Jedině tak zaručíme odolnost, dlouhou životnost a nejpřísnější požadavky na bezpečnost

Bezpečnostní dveře jsou vhodné pro vstup do bytu, jako domovní dveře ale také pro komerční sektor a jako technické dveře


Každá úspěšná instalace vždy začíná prvním kontaktem


Zavolejte nám +420723470244

a nebo nám pošlete mail info@dverejicin.cz

Rádi zodpovíme vaše dotazy