O nás

Rodinná firma s dlouhou tradicí

Ivo , Michal , Ivana , Miroslav . Pavel a Adam

 Jsme ryze česká rodinná firma zabývající se prodejem, montážemi a servisem zabezpečovacích mechanismů bezpečnostních dveří a souvisejících elektromechanických produktů.

Vyrábíme, montujeme a servisujeme systémy generálního klíče FAB, TOKOZ a Mul-T-Lock. Jsme dodavatelem a servisní společností pro vícebodové zámky FAB, AssaAbloy, KFV, G-U, MACO, ROTO. Jsme dodavatel a montážní společnost bezpečnostních dveří včetně certifikované odborné montáže bezpečnostních, protipožárních nebo běžných dveřních uzávěrů. Dodáváme, montujeme a servisujeme hliníkové, plastové a dřevěné dveře. Jsme dodavatel dveřního příslušenství pro bězné, únikové a protipožární dveře, dodávky můžeme realizovat včetně odborné instalace.

Dodáváme a montujeme domovní telefony a videotelefony značky V-line a Dahua, a to včetně tažení kabeláže a elektroinstalačních prací. Dodáváme, servisujeme a montujeme přístupové systémy na čipy. Dodáváme moderní kliky ovládané mobilním telefonem a pin kódem, nebo motorické cylindrické vložky otevírané otiskem prstů a chytrým mobilním telefonem.

Jsme hrdí na to, že zvládneme uspokojovat většinu požadavků našich zákazníků. Nejvíce nás těší pokud můžeme řešit a realizovat složité přestavby stávajících dveří, které umíme povýšit do 21. století (s ohledem na pohodlí uživatele a maximální bezpečí). Naší specialitou jsou hliníkové vstupní dveře s naší vlastní konfigurací, o kterých tvrdíme, že jsou nepřekonatelné po bezpečnostní stránce stejně tak, jako svou mimořádnou trvanlivostí díky kvalitě zpracování jednotlivých dílů, která prostupuje napříč celou dodávkou (kvalitní hliníkové profily, zdvojené panty, dveřní protipožární zavírač, čtečka na čipy se šifrovanou komunikací, samozamykací vícebodový motorický zámek, nerezové kování a doplňky).

Provozujeme Zámečnictví Jičín. Jsme servisním centrem výrobců cylindrických vložek FAB, Tokoz a Mul-T-Lock. Zabýváme se výrobou mechanických a elektronických klíčů. Vyrábíme klíče pro cylindrické vložky, poštovní schránky a autoklíče. Provádíme na počkání sjednocení zámků na společný klíč. Sortiment prodejny zahrnuje Cylindrické vložky, zadlabací zámky, dveřní a bezpečnostní kování, visací zámky, poštovní a bezpečnostní schránky, trezory.

Obsluhujeme Královéhradecký, Středočeský, Liberecký, Pardubický kraj a Hlavní město Prahu


Zavolejte nám +420723470244

a nebo nám pošlete mail info@dverejicin.cz

Rádi zodpovíme vaše dotazy